Náramek ruce, Náhrdelník duši, kámen srdci.

Každý šperk vypráví svůj příběh... 

Milujeme věci, které vyprávějí své vlastní příběhy. Jsou osobitější a vlastně tak nějak šité na míru, protože každá taková věc si k sobě přitáhne přesně toho, s nímž tento příběh rezonuje.

U energetických náramků a náhrdelníků to platí dvojnásob, protože jejich vyzařování je takovým příběhem ještě znásobeno.

Není to jen určitý počet "kamenů" s nějakou "zvláštní mocí", ale v podstatě každá kulička (stejně jako jiný doplňkový předmět na náramku), poskytuje svému nositeli podporu a pomoc v určité oblasti.

Náramek a náhrdelník tak může nějaký vliv snižovat, jiný zvyšovat a svému nositeli tím vnášet do života harmonii a klid. 

Každý náš náramek a náhrdelník přišel na svět se svým příběhem. Příběh, který vypráví, v sobě nese nejen trochu mystiky, ale hlavně jedinečný vzkaz a význam pro Vás.

Náramky Duše a Náhrdelníky Duše pro Vás vyrábíme z přírodních minerálů a jsou určeny pro něžné ženské, i neméně křehké mužské duše, stejně jako pro páry. Náramky a náhrdelníky v sobě propojí to nejlepší z obou světů - duchovního a přírodního, a zároveň jsou příjemným módním doplňkem.

Náramky a náhrdelníky vyrábíme po jednom kusu, ale pokud se Vám nějaký bude líbit, není problém Vám ho vyrobit znovu. Nabídku najdete v internetovém obchodě. Další inspiraci si můžete prohlédnout také ZDE ve fotogalerii šperků, které už mají svého majitele.

Těšíme se, že Vám naše náramky přinesou světlo nejen do Duše, ale i celého Vašeho života.

S lásko a úctou,

Ilona & Pepa Šplíchalovi 💗


⇾ Jak zvolit správnou velikost náramku Vám poradíme ZDE.

⇾ Charakteristika minerálů ZDE.


⇾ Náramky a náhrdelníky na přání ZDE.


Dámské náramky a náhrdelníky


Pánské náramky


Párové náramky

Připravujeme.


Vezměte prosím na vědomí, že minerální korálky jsou přírodního původu, a proto je každý z nich jedinečný a originální. Z tohoto důvodu se jednotlivé korálky mezi sebou mohou nepatrně lišit svým tvarem či zbarvením a je tedy třeba počítat s možnými drobnými rozdíly jejich vzhledu oproti fotografii. Jde však o zcela přirozenou vlastnost těchto minerálních kamenů. Barevnost může být také ovlivněna Vaším nastavením monitoru počítače či displeje mobilního telefonu.


Upozornění:

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v naší cestě za zdravím těla i duše. Jejich účinky a použití však nenahrazuje konvenční lékařskou péči. Pomoc léčivých kamenů proto používejte jako doplněk či psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte odpovídající lékařskou péči. Upozorňujeme, že všechny zde uvedené údaje, stejně jako údaje na stránkách našeho webu, které obsahují informace o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů (tradičně a v lidových mýtech nazývané "léčivými" kameny) jsou informativní a byly čerpány z obecně známých a ve společnosti rozšířených informací a zdrojů vycházejících z tisíciletých mýtů, tradic a běžně dostupné literatury. Uváděné informace nejsou návodem, jak obejít konvenční léčbu založenou na vědecky ověřených lékařských postupech a léčivých přípravcích s ověřenými účinky. Upozorňujeme, že až na výjimky nejsou tzv. "léčivé" schopnosti minerálů, drahých kamenů a produktů z nich, vědecky ověřeny a jsou dány jen a pouze lidovou tradicí a mýty.