Náramek ruce, Náhrdelník duši.

Každý šperk vypráví svůj příběh... 

Milujeme věci, které vyprávějí své vlastní příběhy. Jsou osobitější a vlastně tak nějak šité na míru, protože každá taková věc si k sobě přitáhne přesně toho, s nímž tento příběh rezonuje.

U energetických náramků a náhrdelníků to platí dvojnásob, protože jejich vyzařování je takovým příběhem ještě znásobeno.

Není to jen určitý počet "kamenů" s nějakou "zvláštní mocí", ale v podstatě každá kulička (stejně jako jiný doplňkový předmět na náramku), poskytuje svému nositeli podporu a pomoc v určité oblasti.

Náramek a náhrdelník tak může nějaký vliv snižovat, jiný zvyšovat a svému nositeli tím vnášet do života harmonii a klid. 

Každý náš náramek a náhrdelník přišel na svět se svým příběhem. Příběh, který vypráví, v sobě nese nejen trochu mystiky, ale hlavně jedinečný vzkaz a význam pro Vás.

Náramky Duše a Náhrdelníky Duše pro Vás vyrábíme z přírodních minerálů a jsou určeny pro něžné ženské, i neméně křehké mužské duše, stejně jako pro páry. Náramky a náhrdelníky v sobě propojí to nejlepší z obou světů - duchovního a přírodního, a zároveň jsou příjemným módním doplňkem.

Do některých šperků zakomponováváme fluorescenční korálky, které svítí ve tmě a radost tak dělají zejména malým slečnám a mladým pánům. Náramek je tak krásný nejen při běžném nošení, ale užije se s ním i spousta legrace, když se setmí. :-)

Náramky a náhrdelníky vyrábíme po jednom kusu, neboť každý je originálem. Nabídku najdete v internetovém obchodě. Další inspiraci si můžete prohlédnout také ZDE ve fotogalerii šperků, které už mají svého majitele. Pokud se Vám některý bude líbit, můžeme Vám podobný vyrobit.

Někdy si nemusíte být hned jistí tím, jaký šperk byste si vlastně přáli, jak má vypadat, jakou máte zvolit velikost atd. Podle vlastních zkušeností Vám rádi poradíme, jak si vybrat šperk, který Vám padne jako ulitý.

Těšíme se, že Vám naše náramky přinesou světlo nejen do Duše, ale i celého Vašeho života.

S láskou a úctou,

Ilona & Pepa Šplíchalovi 💗


Kolekce


⇾ Jak zvolit správnou velikost náramku Vám poradíme ZDE.

⇾ Charakteristika minerálů ZDE.


Kategorie


Vezměte prosím na vědomí, že minerální korálky jsou přírodního původu, a proto je každý z nich jedinečný a originální. Z tohoto důvodu se jednotlivé korálky mezi sebou mohou nepatrně lišit svým tvarem či zbarvením a je tedy třeba počítat s možnými drobnými rozdíly jejich vzhledu oproti fotografii. Jde však o zcela přirozenou vlastnost těchto minerálních kamenů. Barevnost může být také ovlivněna Vaším nastavením monitoru počítače či displeje mobilního telefonu.


Péče o minerály a komponenty: Minerály je dobré čistit pod proudem vody a podle jejich druhu následně nabíjet na slunci či při svitu měsíce. Některé minerály jsou na přímé slunce citlivé a mohou na něm ztrácet originální barevnost, takže tyto je lepší nabíjet ve stínu. Některé minerály by neměly být dlouho ponořené ve vodě (např. Angelit a Howlit), protože se ve vodě začnou rozpouštět. Opatrnost je na místě také u komponentů, které nejsou ze stříbra či chirurgické oceli, protože těm voda také nesvědčí a mohou zoxidovat. Náramky a náhrdelníky s přívěsky nepoužívejte při sportu, koupání, spánku apod., protože hrozí mechanické poškození těchto přívěsků a jejich případná ztráta.


Upozornění:

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v naší cestě za zdravím těla i duše. Jejich účinky a použití však nenahrazuje konvenční lékařskou péči. Pomoc léčivých kamenů proto používejte jako doplněk či psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte odpovídající lékařskou péči. Upozorňujeme, že všechny zde uvedené údaje, stejně jako údaje na stránkách našeho webu, které obsahují informace o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů (tradičně a v lidových mýtech nazývané "léčivými" kameny) jsou informativní a byly čerpány z obecně známých a ve společnosti rozšířených informací a zdrojů vycházejících z tisíciletých mýtů, tradic a běžně dostupné literatury. Uváděné informace nejsou návodem, jak obejít konvenční léčbu založenou na vědecky ověřených lékařských postupech a léčivých přípravcích s ověřenými účinky. Upozorňujeme, že až na výjimky nejsou tzv. "léčivé" schopnosti minerálů, drahých kamenů a produktů z nich, vědecky ověřeny a jsou dány jen a pouze lidovou tradicí a mýty.