Náramek ruce, Náhrdelník duši, kámen srdci.

Náramky a náhrdelníky na přání - vytvořte si náramek a náhrdelník k vlastnímu příběhu... 

Protože každý z nás má vlastní tužby a představy, potřebuje rozvinout, posílit, či naopak umírnit něco jiného, s radostí pro Vás navrhneme a vytvoříme náramek podle Vašeho přání tak, aby co nejvíce vyhovoval Vašim potřebám.

Respektujeme charakteristiky kamenů, vhodně doplníme Vámi navrženou kombinaci drobným šperkem a vytvoříme tak optimální souhru pro Váš život.

Těšíme se, že Vám naše náramky přinesou světlo nejen do Duše, ale i celého Vašeho života.

S láskou a úctou,

Ilona & Pepa Šplíchalovi 💗


Kategorie


Napište nám své přání


⇾ Jak zvolit správnou velikost náramku Vám poradíme ZDE.

⇾ Charakteristiku minerálů si můžete prohlédnout ZDE.


Náramky a náhrdelníky vytvořené na přání

Náramek pro desetiletou slečnu, která miluje křišťál, modrou a andělská křídla.


Náramek pro další desetiletou slečnu. Tentokrát znělo zadání o něco více konkrétněji. Náramek měl působit na zklidnění, lepší spánek, dodávat sebedůvěru a přinášet štěstí.


Náramek pro devítiletou slečnu, která má v oblibě barvu černou, fialovou, zelenou a hnědou. Je to milovnice zvířat a je velmi nápadití a kreativní.


Náramek pro desetiletou slečnu, která miluje barvu zelenou, bílou, krémovou a zlatou. Je velmi energická a velmi kreativní. Přáním bylo podpořit sebedůvěru. 


Náhrdelník na přání, který byl počátkem záměru vyrábět nejen náramky, ale i náhrdelníky. Požadavek byl náhrdelník z minerálů v modrozelené barvě bez zapínání a bez přívěsku.


Náramek vytvořený jako dárek pro úžasnou ženu, která už si v životě také ledasčím prošla, ale optimismus a dobrá nálada ji rozhodně neopouští. Andílek ji na její další cestě bude chránit.


Náramek vytvořený na míru jednoho mladého muže, který to má v hlavě úžasně srovnané a za dobu, co se věnuje svému duchovnímu rozvoji, už se velmi posunul a rozhodně neusíná na vavřínech. :-)


Vezměte prosím na vědomí, že minerální korálky jsou přírodního původu, a proto je každý z nich jedinečný a originální. Z tohoto důvodu se jednotlivé korálky mezi sebou mohou nepatrně lišit svým tvarem či zbarvením a je tedy třeba počítat s možnými drobnými rozdíly jejich vzhledu oproti fotografii. Jde však o zcela přirozenou vlastnost těchto minerálních kamenů. Barevnost může být také ovlivněna Vaším nastavením monitoru počítače či displeje mobilního telefonu.


Péče o minerály a komponenty: Minerály je dobré čistit pod proudem vody a podle jejich druhu následně nabíjet na slunci či při svitu měsíce. Některé minerály jsou na přímé slunce citlivé a mohou na něm ztrácet originální barevnost, takže tyto je lepší nabíjet ve stínu. Některé minerály by neměly být dlouho ponořené ve vodě (např. Angelit a Howlit), protože se ve vodě začnou rozpouštět. Opatrnost je na místě také u komponentů, které nejsou ze stříbra či chirurgické oceli, protože těm voda také nesvědčí a mohou zoxidovat. Náramky a náhrdelníky s přívěsky nepoužívejte při sportu, koupání, spánku apod., protože hrozí mechanické poškození těchto přívěsků a jejich případná ztráta. U náhrdelníků a náramků rovněž celkově dbejte opatrnosti, abyste si je například nepřetrhli apod.


Upozornění:

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v naší cestě za zdravím těla i duše. Jejich účinky a použití však nenahrazuje konvenční lékařskou péči. Pomoc léčivých kamenů proto používejte jako doplněk či psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte odpovídající lékařskou péči. Upozorňujeme, že všechny zde uvedené údaje, stejně jako údaje na stránkách našeho webu, které obsahují informace o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů (tradičně a v lidových mýtech nazývané "léčivými" kameny) jsou informativní a byly čerpány z obecně známých a ve společnosti rozšířených informací a zdrojů vycházejících z tisíciletých mýtů, tradic a běžně dostupné literatury. Uváděné informace nejsou návodem, jak obejít konvenční léčbu založenou na vědecky ověřených lékařských postupech a léčivých přípravcích s ověřenými účinky. Upozorňujeme, že až na výjimky nejsou tzv. "léčivé" schopnosti minerálů, drahých kamenů a produktů z nich, vědecky ověřeny a jsou dány jen a pouze lidovou tradicí a mýty.