O mně

Jsem úplně obyčejná holka, kterou mnozí znají jen jako doktorku práv. Mám ale spoustu snů a plánů, kterým s radostí vdechuji život.

Po dlouhém tápání a dnech plných otazníků, jak mám svůj život žít, jsem se konečně pořádně nadechla, našla samu sebe a začala jsem tvořit jako Ilona Šplíchalová. Ve svém životě se konečně cítím jako doma a věnuji se činnostem, které mě těší a naplňují.

Mám velikou radost, že mé zkušenosti, radosti, překonání těžkostí a uvědomění si základních principů a zákonitostí může být skrze moji tvorbu užitečné i ostatním. 

O svůj pohled na svět se ráda dělím s těmi, kteří jsou na stejné vlně a těší mě, když i oni se mnou sdílejí ten svůj.

Pokud najdeme tu SVOJI jedinečnou cestu, je život úžasně naplňující, a proto jsem do veškeré tvůrčí činnosti skočila ne snad ani rovnýma nohama, ale rovnou po hlavě. Učím se vše za pochodu, ale nic si z toho nedělám a jen se soustředím na nápady, které mi přicházejí. Je jich spousta, až je někdy ani nestíhám všechny zaznamenávat. Věřím, že ty, které mají spatřit světlo světa, už nikam nezmizí. Miluji ticho, klid a kouzelná místa, kde se mohu více spojit se svým nitrem a vzdálit se každodennímu shonu. Protože takových koutků není nikdy dost, vytvořili jsme společně s mým mužem projekt Pustinská čtrnáctka, která je místem pro klid duše a odpočinek těla. Jejím prostřednictvím můžeme zprostředkovat radost, léčivý odpočinek a posilu druhým.  


Jsem také vášnivý motorkář a jízda na mém "supersportu" mě vždy spolehlivě vtáhne do jiného světa. Na první pohled možná něco zcela vybočujícího ze všeho, co jsem dosud uvedla, ale není tomu tak. Společným jmenovatelem je pocit svobody a naplnění činnostmi, kterým se zrovna věnuji. Ne nadarmo má značka mé motorky slogan "Way of Life!"   


Vítejte v mém světě...

Co všechno mě dovedlo k psaní a fotografování, můžete ve zkratce zjistit v medailonku na pokračování.