Karty duše

Váš pomocník pro generální životní úklid.

Na základě nadšených ohlasů na knihu Když duše promlouvá jsem vytvořila praktického průvodce, který se může stát vaším kompasem v mnohdy nepřehledných životních situacích. Karty duše navazují na tématiku knihy a prověřují, do jaké míry se už umíte postavit sami za sebe a své životní tužby. Karty vás přivedou více do vašeho nitra, kde vám pomohou najít ty správné odpovědi, abyste se sami se sebou hlouběji propojili.  

Karty jsou určeny všem, kteří cítí touhu uchopit svůj život zcela nově a někam se posunout. Stanou se přátelským a efektivním pomocníkem pro generální úklid vašeho života. Přivedou vás opět více do vašeho nitra, kde vám pomohou najít ty správné odpovědi, abyste se sami se sebou mohli hlouběji propojit. Budou vám také klást "všetečné" otázky, abyste skrze jejich poselství našli tu SVOJI životní cestu a už se dál nenechali pasovat do rolí, s nimiž nesouzníte.

S čím vám Karty duše pomohou?

 budou vaším přátelským a efektivním pomocníkem pro životní generální úklid

začleníte díky nim teoretické poznatky z knihy do každodenního života

⁕ naučíte se pokládat si ty správné otázky, které vás v životě posunou zase o kus dál

zvládnete díky nim naslouchat svému vnitřnímu hlasu a řídit se intuicí 

naučí vás rozhodovat se v komplikovaných situacích

 pomohou vám odvážně se otevřít novým možnostem a převzít odpovědnost za svůj život 


Jak karty používat?

Neexistují v podstatě žádná pravidla, která byste měli dodržovat při své práci s kartami. Vaše intuice vám napoví, jak je používat.

Můžete si vytáhnout jednu kartu a její poselství v sobě nechat působit. Klidně ji noste u sebe, nebo si ji dejte na nějaké viditelné místo, kde její poselství budete mít stále na očích, aby mohlo proniknout do hlubin vašeho nitra. 

Můžete si také postupně procházet několik karet a naciťovat se na jejich vzájemnou spojitost. 

Zvolte si jakýkoliv způsob, který vás povzbudí a pomůže vám kráčet vaší jedinečnou životní cestou. Použijte karty tak, jak vás to vnitřně povede, a vězte, že nemůžete udělat žádnou chybu.

Jste tvůrci svého života, tak si to užívejte. Je to požehnaná a krásná tvorba, činíte-li tak s vděčností a pokorou.