Jak zvolit 

správnou velikost náramku


Náramky vyrábíme standardně v jedné dámské velikosti (cca 18 cm) a jedné pánské velikosti (cca 22 cm). Pokud potřebujete velikost jinou, náramek Vám s radostí vyrobíme přímo na míru. Stačí, pokud nám svoji míru zápěstí (nebo Vámi požadovanou velikost náramku) napíšete přímo do poznámky k objednávce s uvedením, o jakou míru se jedná.


Jak se správně změřit? 

Pro zjištění správné velikosti náramku, kterou potřebujete, je nutné znát obvod Vašeho zápěstí. 

○ změřte si zápěstí přímo té ruky, na které budete náramek nosit

○ nejlépe se obvod změří pomocí krejčovského metru

○ metr přiložte těsně kolem Vašeho zápěstí tak, aby se Vám ale nezařezával (nesmí být ani příliš těsný, ani příliš volný)

○ pokud nemáte krejčovský metr, použijte provázek, který následně přiložte k pravítku a zjistěte jeho délku

○ aby bylo nošení náramku pohodlné, je potom ještě potřeba k naměřenému obvodu zápěstí připočíst 1 - 1,5 cm na korálky, aby Vám byl náramek při nošení pohodlný a korálky Vám nedělaly nepříjemné otlaky apod. 

Prosíme, věnujte správnému změření obvodu Vašeho zápěstí a určení správné délky náramku dostatečnou pozornost, aby Vám náramek padl jako ulitý a Vy jste se z něho mohli těšit hned, jak Vám od nás dorazí. Děkujeme.  


POHODLNÁ VELIKOST NÁRAMKU = ZMĚŘENÝ OBVOD ZÁPĚSTÍ + 1 až 1,5 CM 


Bude mi náramek skutečně sedět jako ulitý?

Pokud se budete řídit výše uvedenými radami, vše by mělo bez problémů klapnout. Každý z nás má rád náramek na jiné ruce, jinak upnutý nebo volný apod. Společně ale určitě zvládneme vše k Vaší spokojenosti.


Co když chci náramek někomu darovat a neznám velikost jeho zápěstí?

Ideální je vždy obvod zápěstí změřit. Pokud ale nemáte příležitost, je možné velikost odhadnout, nebo koupit velikost, kterou standardně vyrábíme. U našich náramků je to u dámské velikosti cca 18 cm a u pánské velikosti cca 22 cm.  

Pokud Vámi zvolená velikost náramku nebude vyhovovat, náramek Vám rádi a ZDARMA upravíme. Návod na změnu velikosti najdete níže. Formulář pro změnu velikosti je ZDE.   


Jak mám postupovat, pokud nebude zaslaná velikost vyhovovat?

Velikost náramku Vám rádi ZDARMA upravíme. 

○ Vyplňte Formulář pro výměnu velikosti náramku, přiložte ho k náramku, vše dobře zabalte a zašlete společně na adresu JUDr. Ilona Šplíchalová, Pustina 13, 566 01 Pustina.

○ Zásilku zabalte tak, aby nedošlo k poškození zboží během přepravy.

○ Zásilku můžete poslat obyčejně nebo doporučeně. Zásilky na dobírku ale NEPŘIJÍMÁME.

○ U výměn či úprav velikostí účtujeme poštovné (úhradu  je třeba poslat předem na náš účet vedený u České spořitelny, č.ú. 5930346369/0800):

- 109 Kč (Česká pošta - Balík na poštu)

- 139 Kč (Česká pošta - Balík do ruky)

- 87 Kč (Zásilkovna ČR)

- 98 Kč (Zásilkovna na Slovensko)


Nevíte si rady? Napište nám, rádi Vám poradíme.