Jak žít takový život, který je opravdu ten VÁŠ?

18.02.2021
Jak žít takový život, který je opravdu ten VÁŠ?

✅ Naučte se naslouchat sami sobě.

✅ Poznejte, kdy v sobě máte klid a mír, který je jako poklidná hladina velkého jezera a kdy se naopak cítíte nesví, nervózní, jako na trní a hladina vašeho jezera se rozbouří. A hlavně PROČ.

✅ Zvládněte naslouchat svému srdci a nenechte se znejistit ani rozumem, který bude možná chtít nad situací převzít kontrolu.

✅ Pokud pociťujete neklid, buďte na pozoru, protože něco není správně a vaše srdce vám to dává jasně najevo, jen vy to možná nechcete vnímat.


S trochou cviku a notnou dávkou odvahy se v obou těchto opačných pozicích brzy vyznáte, přestanete si lhát do kapsy a poznáte sami sebe takové, jací skutečně jste.

🤦 Mně osobně to dalo vážně dost zabrat. I když jsem uvnitř sebe cítila, že spousta situací, v níž se nacházím, není v pořádku a mé srdce si přeje něco jiného, dlouhou dobu jsem nedbala a setrvávala v nich, i když mě vyčerpávaly a držely na místě. 🤦

👉 Před pár lety jsem ale došla do bodu, v němž jsem pochopila, že takhle už to opravdu dál nejde a že pokud chci život ŽÍT a ne jenom přežít, tak musím vše změnit od základů. A od té doby jsem něco jako Ilonka v říši divů. 😊Nestačím se divit, kolik moudrosti se v nás samotných ukrývá a my ji přehlížíme.

❓A co vy, umíte hlasu svého srdce naslouchat? Jak se u vás projevuje❓

Kniha Když duše promlouvá vychází již 24.03.2021.