Napojte se na svůj zářivý Vesmír

26.08.2021

Když jsme před nějakým časem pozorovali večer hvězdy a stali se jedněmi z mnoha, kteří se chtějí potěšit pohledem na meteorický roj Perseidy, pocítila jsem v sobě něco, co už jsem dlouho nezažila a vlastně, kdo ví, jestli v tomto měřítku vůbec kdy ano.

V objetí a s hlavami směrem vzhůru k nebi jsme se těšili z "padajících hvězd" a mnou se rozléval naprosto úžasný hřejivý pocit radosti, štěstí a naplnění. Protože bolest za krkem je po nějaké době poměrně neúprosná, lehli jsme si na zem, a to se nám naskytla ještě krásnější podívaná. Mléčná dráha byla přímo nad námi a meteorický roj se u ní pořádně proháněl. Jedna padající hvězda za druhou. Neubránila jsem se vzpomínce na krásný film Hvězdný prach, který v sobě nese velmi hluboká poselství a říkala jsem si, kde ta která Yvaine zrovna asi dopadne a jakou souslednost událostí to přinese. Padající hvězdy a jejich kouzlo...

Dívala jsme se na tu krásu nad hlavou a najednou jsem to ucítila...to nekonečno...ne vně, ale uvnitř sebe. Jako bych byla součástí toho nádherného, hlubokého a mystického Vesmíru. Ne jen pouhým pozorovatelem, ale jako by celý Vesmír vycházel z mého nitra, z té největší hloubky, kterou si jen dokážeme představit. Cítila jsem spojení svého Srdce, své Duše, s tím vším tam nahoře. Tu proměnlivost a současně věčnost všeho v nás. V tu samou chvíli nádheru a požehnanost okamžiku TADY A TEĎ a zároveň jeho pomíjivost.

Pocítila jsem plné ponoření se do té úžasné a jasné oblohy. Najednou to bylo, jako bych se dívala na projekci sebe sama na tom plátně tam nad námi. Možná jako veškeré bytí mé duše...inkarnace předešlé i budoucí, prostě na samu sebe ve všech svých proměnách a existencích. Kouzlo okamžiku bylo tak nádherné a prožitek tak hluboký, že jsem si uvědomila, že mi po tvářích stékají slzy.

Takových okamžiků uvědomění a splynutí nebývá mnoho, i když pokud se nacházíte na té správné cestě k sobě samým, je jich stále více. Najednou kolem sebe vidíte tolik souvislostí a hlubokého propojení, že se nestačíte divit. Věci a zážitky, které byly dříve tak nějak běžné, se vaším životem začnou prolínat a ukazují se ve své jedinečnosti. Začnete pociťovat jednotu sami se sebou a doslova s celým Vesmírem. Se vším, co je ve vás i všude kolem, protože zjistíte, že to nádherné hluboké kouzlo je propsané úplně ve všem, jen vy jste dosud nebyli v takovém rozpoložení, aby se vás také tak hluboce dotýkalo.

Tento stav je dobré si v sobě ukotvit, protože se k vám bude vracet stále častěji. Od této chvíle budete vědět, že vy a vše kolem vás je JEDNO. Pocítíte tu nekonečnost svého potenciálu vycházejícího ze samotného Zdroje a s tím už se dá velmi dobře pracovat. Každý prožíváme moment uvědomění svého napojení na Zdroj jiným způsobem, ale vždy ho bezpečně poznáme a v ten okamžik se v nás otevře zcela nová brána prožívání a vnímání.

Zkuste si pravidelně, alespoň jednou týdně, najít chvilku pro sebe, klidně a pohodlně se usaďte nebo ulehněte a vnímejte toto krásné spojení. Naciťte se na něj svým vnitřním zrakem a prozkoumávejte další a další místa, kam vás vaše Duše povede. Mohou se před vámi otevřít dosud zcela nepoznaná místa, která se mohou hlásit o to, abyste je nově začlenili do svého bytí a prožívání. Můžete také narazit na spoustu zákoutí, která k prozkoumání až tak lákat nebudou, nicméně vy v tu chvíli v sobě pocítíte potřebu a nutkání se do nich vydat. I tyto "temné" koutky jsou vaší součástí, takže není dobré je opomíjet a přehlížet je, neboť právě ony v sobě mohou nést hluboká světelná poselství, která vám dosud zůstávala skryta. Každá temnota s sebou zákonitě nese i světlo, a pokud se nebojíte projít i temnými kouty své Duše, svého Vesmíru, pomůže vám seznámit se sami se sebou.

S láskou,

Ilona 💗