Propojujeme účinky minerálů se silou meditace.

Každý šperk v sobě ukrývá příležitost najít cestu ke své vnitřní rovnováze. 

Náramky a náhrdelníky z Kolekce Mala v sobě spojují léčivé účinky minerálů a sílu meditace. Šperky Mala vyrábíme podle tradičních pravidel, která se s nimi pojí. Obsahují korálky v násobku 9. Mala náhrdelníky se skládají ze 108 korálků. na každém takovém šperku najdete typický střapec. Minerály a přírodní materiály, které se k jejich výrobě používají, také jasně vyjadřují symboliku, kterou v sobě jednotlivé šperky nesou. 

Šperky Mala jsou ideálním společníkem pro chvíle zastavení se a stejně jako do šperků z Kolekce Duše do nich vkládáme jasný záměr, jakou životní oblast mají ovlivnit. Tak přináší svému nositeli klid do duše a příležitost zhmotnit ve svém životě nejrůznější přání.

Tato kolekce v sobě propojuje poselství jednotlivých kamenů a sílu tradičních kroků k nalezení sebe samých. 

Každý šperk Vám doručíme v dárkovém balení.

Nabídku najdete v internetovém obchodě. Další inspiraci si můžete prohlédnout také ZDE ve fotogalerii šperků, které už mají svého majitele.

Těšíme se, že Vám naše šperky přinesou klid do Duše a nalezení životní rovnováhy.

S láskou a úctou,

Ilona & Pepa Šplíchalovi 💗


⇾ Jak zvolit správnou velikost náramku Vám poradíme ZDE.

⇾ Charakteristika minerálů ZDE.


Kolekci pro Vás připravujeme. Prozatím ani není možné si náramky a náhrdelníky z této kolekce objednat na přání. Již brzy už tato možnost bude dostupná.


Vezměte prosím na vědomí, že minerální korálky jsou přírodního původu, a proto je každý z nich jedinečný a originální. Z tohoto důvodu se jednotlivé korálky mezi sebou mohou nepatrně lišit svým tvarem či zbarvením a je tedy třeba počítat s možnými drobnými rozdíly jejich vzhledu oproti fotografii. Jde však o zcela přirozenou vlastnost těchto minerálních kamenů. Barevnost může být také ovlivněna Vaším nastavením monitoru počítače či displeje mobilního telefonu.


Péče o minerály a komponenty: Minerály je dobré čistit pod proudem vody a podle jejich druhu následně nabíjet na slunci či při svitu měsíce. Některé minerály jsou na přímé slunce citlivé a mohou na něm ztrácet originální barevnost, takže tyto je lepší nabíjet ve stínu. Některé minerály by neměly být dlouho ponořené ve vodě (např. Angelit a Howlit), protože se ve vodě začnou rozpouštět. Opatrnost je na místě také u komponentů, které nejsou ze stříbra či chirurgické oceli, protože těm voda také nesvědčí a mohou zoxidovat. Náramky a náhrdelníky s přívěsky nepoužívejte při sportu, koupání, spánku apod., protože hrozí mechanické poškození těchto přívěsků a jejich případná ztráta. U náhrdelníků a náramků rovněž celkově dbejte opatrnosti, abyste si je například nepřetrhli apod.


Upozornění:

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v naší cestě za zdravím těla i duše. Jejich účinky a použití však nenahrazuje konvenční lékařskou péči. Pomoc léčivých kamenů proto používejte jako doplněk či psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu. V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte odpovídající lékařskou péči. Upozorňujeme, že všechny zde uvedené údaje, stejně jako údaje na stránkách našeho webu, které obsahují informace o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů (tradičně a v lidových mýtech nazývané "léčivými" kameny) jsou informativní a byly čerpány z obecně známých a ve společnosti rozšířených informací a zdrojů vycházejících z tisíciletých mýtů, tradic a běžně dostupné literatury. Uváděné informace nejsou návodem, jak obejít konvenční léčbu založenou na vědecky ověřených lékařských postupech a léčivých přípravcích s ověřenými účinky. Upozorňujeme, že až na výjimky nejsou tzv. "léčivé" schopnosti minerálů, drahých kamenů a produktů z nich, vědecky ověřeny a jsou dány jen a pouze lidovou tradicí a mýty.