Vydávám knihu

25.12.2020

Po delší cestě, kterou jsme společně s knihou Když duše promlouvá ušly, abychom objevily ten nejlepší způsob, jak jí pomoci na svět, je už naše další cesta jasná. Jaká bude? A kdy a kde se můžete těšit, že si knihu koupíte?

Kdy: první polovina roku 2021
Kde: knihkupectví, internetová knihkupectví, tyto webové stránky, partnerské weby

Cesta k vydání knihy Když duše promlouvá nebyla tak úplně jednoduchá a přímá, jak jsem si při jejím zrodu představovala. Nejprve jsem tápala, kudy kam a poté zvolila jednu z nespočtu možností. Protože to ale zřejmě nebyla ta pravá cesta pro moji knihu, nebyla má snaha v tomto směru úspěšná. Protože jsem ale věděla, že knihu určitě vydat mám, hledala jsem dál. 

A jak to tak někdy bývá, když si sami nevíme rady, vyskočila na mě na internetu nová možnost, kterou už jsem sice zahlédla dříve, ale to kolem mě doslova jen prolétla a já ji nevěnovala zvláštní pozornost. Asi prostě ještě jenom nebyl ten správný čas. Teď napodruhé jsem ale všechno, co se tohoto způsobu vydání týkalo, lépe prozkoumala a měla jsem jasno.

Výsledek je skvělý, protože nyní společně s fundovaným rodinným nakladatelstvím Klika a velmi nápomocným panem Jiřím Noskem pracujeme na přípravě knihy do její finální podoby.

Nejprve kniha projde první korekturou, sazbou, úpravou grafiky, dále pak druhou fází korektury, celkovou kontrolou a schválením a potom se dočká svého zrodu v tiskárně, aby mohla udělat radost každému, kdo to bude potřebovat. 

Děkuji všem příznivcům za zájem, podporu a důvěru ve mě i v knihu a už se moc těším, až vám knihu za pár měsíců zabalím a pošlu.